Teslimat Ve Kargo

Kargo ve Taşıma Bilgileri


Teslimat : Skydiamond.com.tr Web sitemizden satın almış olduğunuz ürünler sizlere Yurtiçi Kargo firması aracılığıyla ulaştırılmaktadır .
Siparişiniz kargo firması tarafından size teslim edilene kadar Skydiamond.com.tr sorumluluğu ve güvencesi altındadır.


Teslimat Süresi : Onaylanan siparişleriniz, en geç 1 ile 3 iş günü içerisinde, Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo aracılığıyla, adresinize teslim edilir.
 
Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.

Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.

Kargo Ücreti : Kargo ücreti ARTSİLVER Takı İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti. aittir.
 
Teslimat Bilgileri : Kargonuzu,  size sms ve e-posta ile göndermiş olduğumuz kargo takip numarası ile, ilgili kargo firmasının internet sitesinden takip edebilirsiniz. Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek,  hediyenizin sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo kutusunun hasarlı olup olmadığını kontrol edin. Hasarlı kargoyu kesinlikle TESLİM ALMAYINIZ, Paketi açılmış veya hasar görmüş kargoları, tutanak tutturup iade ediniz. Hemen bizimle irtibata geçiniz. Müşteri Hizmetlerimiz size yardımcı olacaktır. Teslim alındıktan sonraki hasarlı kargo bildirimleri kesinlikle dikkate alınmayacaktır.
Teslimat anında belirttiğiniz adreste siz yoksanız, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir. 
 
Teslimat anında adreste kimse bulunmaz ise Kargo Firması görevlisi size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber notu bırakacaktır. Notun bırakılmasından sonra kargonuz 2 gün  size en yakın Kargo şubesinde bekletilecektir. Bu süreyi geçen kargolar, çıkış yapılan şubeye geri gönderilecektir.

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formu’nu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.