Garanti Ve İade Koşulları

skydiamond.com.tr sitesinden  gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. İade taleplerinde, 28.05.2014’de yürürlüğe giren 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun şartları uygulanmaktadır 

skydiamond.com.tr sitesinden satın aldığınız ürünleri kargo firmasından teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade ederek ödediğiniz tutarın tamamını geri alabilirsiniz.  

İade işleminin tamamlanabilmesi için siparişinizin size ulaştırıldığı hali ve içeriğiyle eksiksiz olarak tarafımıza kargo ya da elden ulaştırılması gerekmektedir.

İadeler mutlak surette faturası ile beraber, ürünün orijinal kutusu ya da ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örneğin: yeniden kapatılamaz, yırtık, vs.) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, monte edilmiş/kırılmış, parfüm kokusu sinmiş, üretim hatası haricinde alıcı tarafından zarar görmüş (taşı kırılmış vb.), başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ancak tamiri bakımı vb. durumlarda kargo ve bakım ücretleri tarafınızdan karşılanmak suretiyle yardımcı olabiliriz.(üretim hatası haricinde kullanım hatalarından kaynaklanan problemlerde)

İlgili yasa gereğince özel istekleriniz doğrultusunda üretilen, üzerinde değişiklik yapılan, kişiye özel hale getirilen ya da yeniden satılabilmesi mümkün olmayan bir hale getirilen ürünlerde iade hakkı bulunmamaktadır. 

İade ve iptal işlemlerinde Sizden ricamız iade etmek istediğiniz ürünü göndermeden önce, sitemizin “İletişim” sayfasındaki “İletişim Formu”nu, ya da m.hizmetleri@skydiamond.com.tr e-posta adresimize iade etmek istediğiniz ürün veya ürünlerin Sitemizde ve Size yollanan sipariş  mailindeki SKY ile başlayan yada ürün kodu numaralarını, neden iade etmek istediğinizi ve size ulaşabileceğimiz iletişim bilgilerinizi yazıp gönderiniz. Bu formu doldurup gönderdiğiniz zaman yetkili birimimiz en kısa zamanda sizinle iletişime geçerek konu ile ilgili “İade Takip Numarası” verecektir. ( Bu  işlem iade işleminizi hızlandıracaktır.)

Tarafınızca iade edilen ürün ARTSİLVER Takı İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti. firması Satış Sonrası Hizmetler Servisi tarafından incelenir. Yukarıdaki şartlara uygun ise, iade işlemi başlatılır ve tarafınıza iadenizin onaylandığı bildirilir. Onaylandığında, yasal süre olan en geç 10 iş günü içerisinde ürün ücreti sizden tahsil edildiği şekliyle (kredi kartı/havale) iade edilir. Bu süreARTSİLVER Takı İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti. firmasının iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.
 
Düşme, çarpma gibi kullanıcı tarafından doğan hasarların tadilatı,bedelinin ödenmesi ile yapılabilmektedir.

Hijyen kuralları gereğince, küpelerin iade ve değişimi yapılmamaktadır.